Čuvači a my‎ > ‎

bikejöring


 7.12.2010
 Petr, Kačka, Anka a Elinka pilně trénují na zimní čuvačí setkání :-)
   HRADECKÝ MID
   
 
27-28. 11. 2010 se konal další závod bikejöringu, kterého se Petr s Kačkou zúčastnili.

Sice tentokrát vymysleli taktiku, ale podle toho jaké bylo jejich pořadí, jim to moc nepomohlo.:-) Chytře vymysleli, že když Elinka, která jezdí s Petrem, nechce bez Andulky běhat, bude mít možnost Andulku doběhnout. Kačka s Andulkou měli po svém výjezdu za úkol, počkat na Petra s Elinkou. No nepomohlo to !!!! Elinka se přizpůsobila výletnímu tempu Andulky a opět se opakovala vycházková jízda:-)))
Nevím nevím co se bude dít na plánovaném čuvačím setkání, jestli se ty naše holky budou ke sportu takto stavět.:-)))) Spoléháme na zkušenou Yvonu Galgaňákovou, která nám na čuvačím setkání určitě vysvětlí jak se to má správně dělat. Všichni opět přijeli nadšení a spokojení ze společně stráveného víkendu.
Krásné jednotlivé fotky od místních fotografů - závodníci, závodníci 1, Káča a Anka, Petr a Elinka
     
 
 
 
     
   Fotky  
   

Hradecký mid

  1. 11. 2010
 Petr s Elinkou a Káča s Ferkou - účastníky závodu  EFFIPRO Cup
   
 
Musherský klub START Křivoklát pořádal závody - kategorii si mohl každý zvolit podle svých možností. Petr s Kačkou si vybrali kategorii Bikejoring na sprintové trati, která měřila 3800m. No jestli zrovna jeli sprintem o tom by se dalo dlouze polemizovat:-))
Na fotkách i ve výsledcích je dobře vidět jaký sprint to byl. Elinka s Ferkou vzali tento závod po svém. "Hezký výlet ". Na trati měli spoustu jiné práce. Nové čmuchy, prihlížející diváky, drbání, venčení atd. Vše bylo nové a zajímavé, že se tomu nedalo prostě odolat. Předbíhající závodníky braly se svým vlastním čuvačím nadhledem s otázkou v pohledu " kam se ženete???? " a dál se věnovaly svým zájmům.
Takže u nás to vypadalo tak, že kolo se svým majitelem netáhl pes, ale majitel kola táhl svého psa:-)
Nakonec kam by se také spěchalo, vžydyť to byl hezký dvoudenní výlet s krásnými zážitky :-))) Závodů se zúčastnily různé teamy s různými psy i spřeženími. Organizace byla skvělá a každý si odnesl svojí zaslouženou cenu.

   Fotky  
   

EFFIPRO Cup

 
 
 Fotky od ostatních účastníků najdete na odkazu s příspěvky: Nový dům 2010