Junior Handling‎ > ‎výstavy 2013‎ > ‎2012‎ > ‎

2011


                                 Vítězka I. kategorie v Junior Handlingu 2011




                             Junior Handling                                                  Handling

 Argentinská doga -  Diego Valiente Ritakim  Slovenský čuvač - Beáta Janin ranč
 Shi-tzu -  LEE-KUNG-ATREI Kirabzer                             Chelsey Bílé království
 Anglický setr - Latin Lover High Dreamer in Gold  Dar Tatranská perla
 Slovenský čuvač -  Beáta Janin ranč  Anglický setr - Latin Lover High Dreamer in Gold
                             Elina Biela sila  Argentická doga - Diego Valinte Ritakim
 Austral. silky teriér - Blue Edition Silk of Bohemia  Maďarský ohař drátosrstý - Fürdöházi Ádaz
                               Excelence Ramkas  Border colie - Astute Witch Bohemia Patrix
 Basenji - Mutabaruga's Jimmy Cliff  
 Malamut - Aura Polární úsvit  
 Čínský chocholatý pes - Ch. Muminek Next Germanika  
 Bedlingtonský teriér - Be the Best Happy Sheep
 
 Lhasa apso - Ester Dar Tibetu 
 




1. místo
19.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí: V. Staviarka, SK
Blue Edition Silk of Bohemia



3. místo
19.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí:
Young Commander of Fair Play



3. místo

6.11. 2011
MVP Praha
rozhodčí: Z. Holmerová, CZ



semifinále
5.11. 2011
MVP Praha
rozhodčí: Z. Holmerová, CZ
Excelence Ramkas


2. místo

9.10. 2011
MVP České Budějovice
rozhodčí: Z. Holmerová, CZ
Diego Valiente Ritakim


semifinále
8. 10. 2011
MVP České Budějovice
rozhodčí:
Ing. A. Košťálová    
Astute Witch Bohemia Patrix

1. místo
18.9. 2011
MVP Brno
rozhodčí:
O. Dolejšová
Ester Dar Tibetu



1. místo
17.9. 2011
MVP Brno
rozhodčí:
J. Svobodová
Blue Edition Silk of Bohemia


Předkolo
28. 8. 2011
MVP Mladá Boleslav

rozhodčí: L. Frnčová

3. místo
27. 8. 2011
MVP Mladá Boleslav

rozhodčí: V. Tichá
Be the Best Happy Sheep

1. místo
17. 7. 2011
NVP Mladá Boleslav

rozhodčí: Robert Kanás
Diego Valiente Ritakim

1. místo
16. 7. 2011
NVP Mladá Boleslav
rozhodčí:
Ing. A. Košťálová
Excelence Ramkas


1. místo

26. 6. 2011
MVP Brno
rozhodčí:
O. Dolejšová
Ch. Muminek Next Germanika



3. místo

25. 6. 2011
MVP Brno
rozhodčí:
M. Krinke
Latin Lover High Dreamer in Gold


1. místo
5.6. 2011
NVP Klatovy
rozhodčí:
H. Kunfalvi
Aura Polární úsvit

1. místo
4.6. 2011
NVP Klatovy
rozhodčí:
H. Kunfalvi
Excelence Ramkas

1. místo
22. 5. 2011
MVP Litoměřice
rozhodčí:
V. Chrpová


semifinále
21. 5. 2011
NVP Litoměřice
rozhodčí: Hana Kunfalvi                    

Diego Valiente Ritakim


1. místo
15. 5. 2011
MVP Praha
rozhodčí: A. Weinlichová

Mutabaruga's Jimmy Cliff


1. místo
14. 5. 2011
MVP Praha
rozhodčí: A. Weinlichová

Blue Edition Silk of Bohemia

2. místo
10. 4. 2011
NVP Ostrava
rozhodčí: V. Tichá
Diego Valiente Ritakim

semifinále
9. 4. 2011
NVP Ostrava
rozhodčí:
Z.Jílková



2. místo
27. 2. 2011
MVP Graz
rozhodčí:

Elina Biela sila


4. místo

26. 2. 2011
MVP Graz, A
rozhodčí:
Latin Lover High Dreamer in Gold

semifinále
6. 2. 2011
MVP DUO - CACIB Brno
rozhodčí: V. Dvořáková
Latin Lover High Dreamer in Gold

3. místo
5. 2. 2011
MVP DUO - CACIB Brno
rozhodčí: V. Tichá
LEE-KUNG-ATREI Kirabzer



1. místo
23. 1. 2011
MVP Trenčín, SK
rozhodčí: V. Staviarska

Beáta Janin ranč



1.místo
9. 1. 2011
NVP Olomouc
rozhodčí:
L. Frnčová
LEE-KUNG-ATREI Kirabzer



1.místo
8. 1. 20111
NVP Olomouc
rozhodčí: M.
Marušková
Diego Valiente Ritakim





V1, CAC, CACIB, BOB, 3 BIG
20.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí:
Fürdöházi Ádaz

V2, res. CAC
20.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí: Zorica Salievic, S
Chelsey Bílé království

VN1
20.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí: Zorica Salievic, S
Dar Tatranská perla

V1, CAC, CACIB, BOB, 3 BIG
19.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí:
Fürdöházi Ádaz



V1
19.11. 2011
MVP Nitra
Rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ
Essy Bílé království

V2, res. CAC
18.11. 2011
XVIII. ESV Nitra
Rozhodčí: Vladimír Piskay, SK
Chelsey Bílé království

VN1
18.11. 2011
XVIII. ESV Nitra
Rozhodčí: Vladimír Piskay, SK
Dar Tatranská perla

V1, CAC, CACIB
27. 8. 2011
MVP Mladá Boleslav

rozhodčí: M. Kozber, PL
Chelsey Bílé království

V2, res.CAC
25. 6. 2011
MVP Brno
rozhodčí:
P. Řehánek, CZ
Astute Witch Bohemia Patrix


V1, CAC, CACIB
25. 6. 2011
MVP Brno

rozhodčí: P. Řehánek, CZ
Chelsey Bílé království

V1, CAC, CACIB
22. 5. 2011
NVP Litoměřice
rozhodčí:
A. Redlicka, P'L
Chelsey Bílé království

V1, CAC, Národní vítěz
9. 4. 2011
NVP Ostrava

rozhodčí: T. Havelka, SK
Chelsey Bílé království

V1, Nejlepší mladý
1. místo
BIG Junior
26. 2. 2011
MVP Graz, A
rozhodčí:
Latin Lover High Dreamer in Gold


V1, CAC, CACIB, BOB
6. 2. 2011
MVP DUO - CACIB Brno
rozhodčí: Piotr Król, PL
Chelsey Bílé království


V1, CAC
6. 2. 2011
MVP DUO - CACIB Brno
rozhodčí: K. Hořák, CZ
Diego Valiente Ritakim

V1, CAC
5. 2. 2011
MVP DUO - CACIB Brno
rozhodčí: Š. Štefík, SK
Chelsey Bílé království

V1, CAC, CACIB
3. místo Velká cena nár. plemen

23. 1. 2011
MVP Trenčín, SK
rozhodčí:
V. Piskay, SK
Beáta Janin ranč


                   
V
23.1. 2011
MVP Trenčín, SK
rozhodčí: V. Piskay, SK
Chelsey Bílé království

V2, res.CAC
9. 1. 2011
NVP Olomouc
rozhodčí: B. Ovesná, CZ
Chelsey Bílé království

Podřízené stránky (1): 2010