Junior Handling‎ > ‎výstavy 2013‎ > ‎2012‎ > ‎2011‎ > ‎

2010

                  Absolutní vítěz a vítězka  I. kategorie v Junior Handlingu pro rok 2010












               Junior Handling                                                    Handling

     Slovenský čuvač -  Beáta Janin ranč                                Slovenský čuvač - Beáta Janin ranč
Austral. silky teriér -  Blue Edition Silk of Bohemia
                                           Chelsey Bílé království
                                
Excelence Ramkas                                                         Essy Bílé království
                                
Boss In Motion Silk of Bohemia                  Skye teriér -  Democrat KIAORA Lampard
        Bearded collie -  Ch.Desert Gold KIAORA                   Austral. silky teriér -  Blue Edition Silk of Bohemia 
                                 Firstprizebears Abilene                                   Papillon -  Debie od Čeníčka
  Střední černý pudl -  Deleite De Nigromanta
   Argentinská doga -  Diego Valiente Ritakim
                 
Shi-tzu - 
XING-ATREI Kirabzer

   

3.místo
20.11.2010
MVP Nitra, SK

rozhodčí : Robert Kanas



1.místo
 
                      9.10.2010             
MVP České Budějovice
rozhodčí: Ing. H. Blatoňová


9.10.2010                 Semifinále
                               MVP České Budějovice
                               rozhodčí: Ing. A. Košťálová


EuropeanDog Show
3.10.2010
Celje
rozhodčí: Novak Barbka, SLO



EuropeanDog Show
2.10.2010
Celje
rozhodčí: Zidar FON Željka, SLO



EuropeanDog Show
1.10.2010
Celje
rozhodčí: Skalar Slavica, SLO



1.místo
26.9.2010
MVP Brno

rozhodčí : Ivana Němečková


2.místo
25.9.2010
MVP Brno

rozhodčí : Milan Krinke


2.místo
29.8.2010
MVP Mladá Boleslav

rozhodčí : I. Němečková
 


  
28.8.2010                semifinále
                                
MVP Mladá Boleslav
                                
rozhodčí : J. Svobodová
  

1.místo
18.7.2010
NVP Mladá Boleslav

rozhodčí : Vlasta Ronovská


1.místo
17.7.2010
NVP Mladá Boleslav

rozhodčí : RNDr. J. Ovesná


1.místo
27.6.2010
Klubová výstava / DK /




1.místo
19.6.2010
MVP Brno

rozhodčí : Věra Dvořáková


1.místo
13.6.2010
KV Lanškroun
rozhodčí:
V. Chrpová


3.místo
5.6.2010
NVP Klatovy
rozhodčí: Milan Krinke


semifinále
2.5.2010
MVP Praha
rozhodčí: Košťálová



semifinále
1.5.2010
MVP Praha
rozhodčí: A. Košťálová


             
 1.místo                      
24.4.2010                  
MVP
České Budějovice
rozhodčí : Věra Dvořáková
 





semifinále
11.4.2010
NVP Ostrava

rozhodčí : Alena Košťálová



1.místo
28.3.2010
SVT Viničné
rozhodčí : Robert Kanás


2.místo
27.3.2010
CVP Nitra /SK/
rozhodčí : Viera Staviarska


semifinále
7.3.2010
MVP Graz /A/
rozhodčí : Rikki Kainz-Gotz /A/


1.místo

7.2.2010   MVP Brno    
         rozhodčí : V. Dvořáková



3.místo

6.2.2010   MVP Brno      
        rozhodčí : L. Frnčová       


 1.místo

10.1.2010  NVP  Olomouc      rozhodčí : Vladimíra Tichá





   

                                                  
                         
                                                                         




Chelsey Bílé království

V1, CAC, res. CACIB
21.11.2010
MVP Nitra, SK


Brian od Čertova kopýtka

VN
21.11.2010
MVP Nitra, SK



Chelsey Bílé království
V2, res.CAC
20.11.2010
EVP Nitra, SK 


Bela Jaroslavov dvor
VN1
20.11.2010
EVP Nitra, SK  


Brian od Čertova kopýtka

N
20.11.2010
EVP Nitra, SK 


Chelsey Bílé království
V2, res.CAC, res.CACIB
20.11.2010
MVP Nitra, SK  


Brian od Čertova kopýtka

VN
20.11.2010
MVP Nitra, SK


Chelsey Bílé království
V3
9.10.2010
MVP České Budějovice

Debie od Čeníčka
V1
26.9.2010
MVP Brno

 
Chelsey Bílé království
V2, res.CAC
25.9.2010
MVP Brno


Chelsey Bílé království
V1, CAJC
18.7.2010
NVP Mladá Boleslav


Essy Bílé království
V1, CAC
19.6.2010
MVP Brno


Chelsey Bílé království
V1, CAJC
19.6.2010
MVP Brno


Beáta Janin ranč
V2, Res.CAC
29.5.2010
Klubová výstava KCHSČ / SK
Pribylina

Beáta Janin ranč
V2, Res. CAC, Klubový vítěz
9.5.2010
Klubová výstava KCHSČ
Konopiště



Democrat KIAORA Lampard
V1, BOB Junior, BOB
Crufts qualification 2011

1.5.2010
MVP Praha


Beáta Janin ranč
V2, Res. CAC
24.4.2010
MVP
České Budějovice




Beáta Janin ranč
V1, CAC
11.4.2010
NVP Ostrava



Beáta Janin ranč
V2, Res. CAC
27.3.2010 CVP Nitra /SK/



Beáta Janin ranč
V1, CAC, CACIB
7.3.2010
 MVP Graz /A/


Beáta Janin ranč
V3
7.2.2010 
 MVP Brno



Beáta Janin ranč
V1, CAC, Res. CACIB
6.2.2010  
MVP Brno



Beáta Janin ranč
V1,CAC
23.1.2010
MVP Trenčín /SK/



Beáta Janin ranč
V1, CAC, Národní vítěz, BIG
10.1.2010
NVP Olomouc






 

Podřízené stránky (1): 2009