Knihy, články, média


 18.05.2014  Slovenští čuvači s novým posláním
 
   

Embed gadget

 

 12.7.2014  Neobyčejná historie slovenských čuvačů  Bella a Sebastián

Na serveru Levné knihy je k zakoupení DVD Bella a Sebastián 1. Jedná se o povinnou "četbu" všech příznivců našich krásných bílých psů a i když víme, že Bella nebyla Slovenský čuvač (Pyrenejský horský pes), tak  mnohé z nás inspirovala.  

DVD Vydává Atypfilm a již vyšli 4 díly.      možno objednat na : www.dvdr.czČRo 1 - Slovenský čuvač "Rozhovor s Janou Goliášovou"


Pes přítel člověka 12/2008

Článek o hledání čistokrevných čuvačů četnictvem na Slovensku.Kynologická revue 7/2008

Kynologická  revue 7/2008 má na titulní straně Anabelu Janin ranč a uvnitř reportáž z Memoriálu prof. Hrůzy v Pribylině, výsledky  z mezinárodní výstavy v Bratislavě a pojednání o Slovenských národních plemenech.

Kniha Slovenský čuvač

Kynologická příručka věnovaná historii, charakteristice, péči a výchově slovenského čuvače. V úvodní části této knížky se dovíte o historii plemene, kupříkladu i o tom, že mu hrozil zánik a že na tuto hrozbu neupozornil nikdo menší než Karel Čapek. Ústřední kapitolky knihy se zabývají tělesnými znaky, povahovými vlastnostmi a všemi podstatnými stránkami chovu a výcviku slovenského čuvače.Kniha Chov psů - Doc. MVDr. Zdeněk Procházka, DrSc

Tutu knihu nám jako nezkušeným chovatelům doporučila paní Jana Goliášová.

Kniha Vám odpoví na všechny otázky ohledně chovu psů. Jedná se již o několikáté aktualizované vydání.
Pes přítel člověka 11/2005Kynologická revue 1998


Pes přítel člověka 1986 (6MB)